Oferty pracy

Ważne od: 2018-03-23 do: 2019-05-23
Nr ref.: L/1
Region: Badenia-Wirtembergia
Miasto: Laichingen
Typ: praca bez języka

Obowiązki:
- zbiór pieczarek na magazynie

Wymagania:
- praca bez języka
- sprawność fizyczna
- dyspozycyjność

Oferujemy:
- praca na warunkach niemieckich
- wynagrodzenie 9,10 euro brutto na godzinę, po 3 miesiącach 9,40 euro brutto na godzinę + bonusy za duże zbiory
- duża ilość godzin
- 20 dni płatnego urlopu/rok
- zaliczka po 10 dniach pracy
- zakwaterowanie w pokojach 4 osobowych, damskich i męskich – koszt 200 EUR/miesiąc/osoba
- na miejscu opieka polskojęzycznego koordynatora- pomoc w załatwieniu podstawowych formalności- meldunek, numer podatkowy, ubezpieczenia
- zapewniamy transport busem: mieszkanie-praca - 3,5 EUR/dzień