Oferty pracy

Ważne od: 2018-03-23 do: 2019-05-23
Nr ref.: K/2
Region: Nadrenia Północna-Westfalia/Kolonia
Miasto: Kerpen
Typ: podstawowy/komunikatywny język niemiecki

Obowiązki

montaż drobnych części w branży automotive. Praca dla kobiet

Wymagania

- podstawy j. niemieckiego (komunikatywny będzie dodatkowym atutem)
- zdolności manualne,
- zaangażowanie

Wymagania

Oferujemy

- 9,48 EUR/h brutto + 15 EUR netto diety za każdy przepracowany dzień
- koszt zakwaterowania 350 eur/miesiąc
- pełne ubezpieczenie w niemieckim systemie socjalnym od 1
dnia pracy,
- pomoc w załatwieniu formalności w Niemczech, kontakt
i opiekę świadczoną przez pracowników biura.
- zakwaterowanie

Praca dla kobiet.