Oferty pracy

Ważne od: 2018-05-25 do: 2018-06-25
Nr ref.: B/1
Region: Niemcy
Miasto: Berlin
Typ: praca bez języka

Komisjonowanie paczek– praca bez znajomości języka
Miejsce pracy: Berlin/ Niemcy (nie zapewniamy zakwaterowania ) An der Anhalter Bahn 2, Grosseeren, Brandeburg 14979
Praca od zaraz!

Obowiązki:
- komisjonowanie paczek w firmie spedycyjnej
- praca na trzy zmiany/ również nocki (25% dodatku za nocki )

Wymagania:
- praca bez znajomości języka niemieckiego
- sprawność fizyczna
- dyspozycyjność

Oferujemy:
- praca na warunkach niemieckich
- wynagrodzenie 9,49 euro brutto na godzinę + 15 euro netto diety dziennie

- na miejscu opieka polskojęzycznego koordynatora- pomoc w załatwieniu podstawowych formalności- meldunek, numer podatkowy, ubezpieczenia