Oferty pracy

Ważne od: 2018-06-05 do: 2018-07-05
Nr ref.: Wurzburg/P
Region: Niemcy
Miasto: Wurzburg
Typ: podstawowy język niemiecki

Sortowanie paczek– podstawowa znajomość języka niemieckiego.
Praca na 2 zmiany dla mężczyzn ( 7.00 do 13.30 i od 14.00 do 20.30)
Miejsce pracy: Wurzburg/ Niemcy
Praca od zaraz!

Obowiązki:
- skanowanie i sortowanie paczek,
- praca na dwie zmiany.

Wymagania:
- praca z podstawową znajomością języka niemieckiego
- sprawność fizyczna
- dyspozycyjność

Oferujemy:
- praca na warunkach niemieckich
- wynagrodzenie 9,49 euro brutto na godzinę + 15 euro netto diety dziennie,
-mieszkanie opłacane przez pracownika-koszt około 350 euro/miejsce w pokoju dwuosobowym.

- na miejscu opieka polskojęzycznego koordynatora- pomoc w załatwieniu podstawowych formalności- meldunek, numer podatkowy, ubezpieczenia

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres : rekrutacja@projekt-praca.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem : 513 762 412
www.projekt-praca.pl