Oferty pracy

Ważne od: 2018-08-01 do: 2018-08-31
Nr ref.: Lubeck
Region: Szlezwik-Holsztyn
Miasto: Lubeck
Typ: Komunikatywny język niemiecki

Agencja pracy Projekt -Praca poszukuje pracowników na linię produkcyjną batoników
Praca na 3 zmiany
Miejsce pracy:Lubeck koło Hamburga
Praca od zaraz!
Uwaga: nie zapewniamy zakwaterowania

Obowiązki:
- praca na 3 zmiany.

Wymagania:
- praca z komunikatywną znajomością języka niemieckiego
- sprawność fizyczna
- dyspozycyjność

Oferujemy:
- praca na warunkach niemieckich
- wynagrodzenie 9,50 euro brutto na godzinę + 10,00 euro netto diety dziennie,
Praca na warunkach niemieckich -na trzy zmiany. Zatrudnienie od zaraz. Zapraszamy do kontaktu.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres : rekrutacja@projekt-praca.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem : 513 762 412